úvodní stranaCo je FinBob?

Vítáme vás ve FinBobu

Možná si nyní říkáte, co že je to za portál? FinBob. FinBob? FinBob!

Odpověď je prostá.
FinBob je osobní finanční portál k pohledání. Nevěříte? Nuže dobrá, zkusme tedy zapřemýšlet, kdo jiný dokáže navrhnout jak nejlépe uspořádat své rodinné finance a porovnat finanční produkty? Kdo mi umožní správu a přehledné uspořádání domácích financí v klidu a pohodě? Kdo mi nejen za uzavřené smlouvy, ale i za pouhé doporučení přátelům umožní získání zboží a služeb formou benefitů?
Nemusíte přemýšlet dlouho. Odpověď je totiž jednoduchá: Jedině FinBob.

Chcete využívat služeb FinBobu a bezplatně se registrovat k jejich využívání?

Můžete tak učinit dvěma způsoby:

1) Autorizovaná registrace
Po vyplnění vašich registračních údajů zadá náš autorizační pracovník vygenerovaný aktivační kód a registrace proběhne on-line.

2) Neautorizovaná registrace
Registrovat se můžete i bez přítomnosti autorizačního pracovníka. Po vyplnění registračních údajů a jejich odeslání obdržíte svůj aktivační kód během několika dnů doporučeným dopisem.

Oba typy registrace budou dokončeny potvrzením registračního odkazu, který bude zaslán na zadaný e-mail. Obdržíte také upozornění SMS zprávou.

V obou případech budete moci využívat všechny základní funkce FinBobu zcela zdarma. Pokud se registrujete na základě doporučení, připravte si také kód vašeho doporučitele.
Děkujeme"